Moi drodzy klanowicze, którzy i tak tutaj rzadko zaglądacie ;)

Jako że Diablo 3 zbliża się coraz bardziej, wypadałoby uzupełnić trochę naszą stronkę. Jak wiemy, stara była już bardzo dziurawa, brakowało wielu elementów, spamboty wrzucały komentarze gdzie popadnie. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebie, pozwoliłem sobie przygotować nową stronkę :)

Strona może nie błyszczy uber świetną grafiką, ale jest szybka i schludna. Ponieważ poprzednia strona pod względem funkcjonalności sprawdzała się bardzo dobrze, pozostawiłem część działów w formie podobnej do tej ze starej stronki.

W dziale Klanowicze znajdziemy listę naszych członków, wraz z krótkim ich opisem oraz zdjęciem mordki. Jeśli jakieś dane są nieaktualne, to krzyknijcie na forum.

Zapraszam też do działu Sukcesy, który zawiera kilka najlepszych wyników z oficjalnych edycji PCL. No i w tym dziale nie mogłem nie wspomnieć też o sporym sukcesie WM, jakim było opublikowanie jako pierwsi na świecie screenshotów z Uber Tristram.

Uzupełniłem też i poprawiłem Historię klanu. Wygląda na to, że mniej więcej spisane są tam przygody WM od założenia klanu (a nawet trochę wcześniej) do dnia dzisiejszego :)

Mamy też klasyczne działy takie jak Konstytucja czy Kontakt. Oprócz tego wrzuciłem małą stronkę z tabelkami do FCR itp. Nie zabraknie Downloadu, linków do stron i klanów Diablo, a także dla relaksu jakichś tapetek w klimacie fantasy.

Na szczególne zainteresowanie zasługuje niewielki obraz, który przedstawia zrzut ekranu pierwszej strony War Masters :)

Mamy też nowe logo. Stare było świetne, ale niestety nie znalazłem nigdzie wersji w wysokiej rozdzielczości, zrobiłem nowe, na wzór starego :)

Mam więc nadzieję, że podoba wam się stronka :) Ze strony mojej skromnej osoby chciałem ją zadedykować Sztabie.

 

Klanowicze