Szanowni Koledzy (bo obecnie koleżanek w klanie nie posiadamy)! Mam wielką przyjemność przypomnieć wam, że dnia dzisiejszego, acz 11 okrągłych lat temu, po raz pierwszy na Battle.necie pojawiły się postacie z tagiem WM i ten właśnie dzień przyjmujemy za datę założenia klanu War Masters.

Klan założony został zaledwie dwa miesiące po premierze Diablo II, kiedy Battle.net oblegany był przez setki nowych graczy, a także nowych gildii. WM miało to szczęście, że przetrwało pierwszą falę zniechęcenia i dzięki swoim oddanym klanowiczom udało się dotrwać do tej zacnej rocznicy.

Chociaż od pewnego czasu aktywność WM na Battle.necie jest już symboliczna, to na forum klanowym w dalszym ciągu znaleźć można najbardziej oddanych członków. I to właśnie ludzie tworzą klan. To oni są najważniejsi. W jedenastoletniej historii War Masters na liście klanowiczów znalazło się łącznie około 250 osób, a obecnie nasz klan zrzesza 24 graczy.

Z niecierpliwością odliczamy dni do bety Diablo III, a potem do premiery, po której Battle.net znowu zadrży pod ciężarem umiejętności ludzi z tagiem WM za ksywką :)

Wszystkim Klanowiczom w imieniu swoim i Strikera serdecznie dziękuję i życzę nam wszystkim już nie 11, a 111 lat klanu! :)

 

Klanowicze