Drogi Przybyszu!

Klan War Masters prowadzi ciągłą rekrutację, kandydat na członka musi jednak spełniać kilka wymagań. Kluczowym elementem spajającym wszystkie osoby należące do WM jest uczciwość, przyjaźń i dobre kontakty z pozostałymi klanowiczami. Umiejętności oraz doświadczenie są również niezmiernie ważne, lecz brane są one pod uwagę na drugim miejscu. Jeśli masz tysięczny Paragon, sprzęt o wartości 10.000 Euro, ale nie będziesz potrafił dogadać się z ludźmi w klanie, to niestety będziemy zmuszeni podziękować Ci.

Akceptujesz te warunki? Wspaniale!
Pozostało Ci wypełnić poniższy formularz. Pamiętaj jednak, że jest on pierwszą metodą nawiązania z nami kontaktu. Nie znamy cię (nawet jeśli jesteś kolegą bądź koleżanką jednego z naszych członków), więc jeśli wyślesz niechlujne, zdawkowe i krótkie zgłoszenie, to Twoja kandydatura najprawdopodobniej zostanie rozpatrzona negatywnie.

 


 

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

 

  1. Przesłanie znajdującego się poniżej formularza kontaktowego,
  2. Rozmowa z kandydatem
  3. Przyjęcie kandydata jako Rekruta i dodanie do listy Rekrutów na Battle.necie
  4. Obserwacja, dyskusja i głosowanie nad ostatecznym przyjęciem do Klanu,
  5. Przyjęcie do klanu w stanowisku Radnego


Do Klanu przyjmowane są jedynie osoby pełnoletnie (+18 rok życia)

Przebiłeś się przez powyższy tekst i w Twojej głowie kłębią się myśli pokroju: "macie wymagania jakbyśmy się starali o pracę lub kredyt w banku" bądź "chyba mylicie grę z rzeczywistością"?
Jeśli tak, to z przykrością stwierdzamy, iż nie macie czego u nas szukać. War Masters jest klanem istniejącym od 2000 roku i nie przyjmujemy osób aspołecznych ani szukających wyimaginowanych profitów. Takich osób u nas nie ma, a sito jest właśnie po to, żeby po paru latach osoby takie jak każdy z obecnych członków zostały w naszej społeczności. Po 14 latach działalności w społeczności Diablo doskonale wiemy jakie osoby chcemy widzieć w klanie. Rozbudowana rekrutacja pozwala na zaoszczędzenie naszego i Twojego czasu.

Jeśli mimo to jesteś nadal zainteresowany członkostwem i uda Ci się trafić w nasze szeregi, to zapewniamy Cię, że znajdziesz tu wielu przyjaciół, dobrych kolegów i oddanych partnerów w grze (nie wspominając o prestiżu należenia do jednego z najstarszych klanów Diablo w Polsce Mrugnięcie ). Znajomość z pozostałymi klanowiczami często wykracza poza ramy samej rozgrywki - organizowane są spotkania członków Klanu, grywamy także wspólnie w inne gry.

 


 

 

Formularz rekrutacyjny

Adres e-mail 
Dane osobowe 
BattleTag 
Doświadczenie w grach z serii Diablo 
Czy należałeś w przeszłości do klanu? 
Udział w turniejach Diablo 
Największe osiągnięcia w Diablo 
Dlaczego WM? 
Proszę przepisać. nruexejhf Pomóż walczyć ze SPAMem!
  Przesłać Ci kopię wiadomości?
    

 

Klanowicze