8. Zebranie WM - 27.01.2013
Wpisany przez Ajantis   
wtorek, 29 stycznia 2013 16:48

Kilka dni temu, po raczej sporej pauzie, odbyło się ósme zebranie w obecnej formie. Powodem zwołania zacnej ekipy na klanowym serwerze Team Speaka byli nowi klanowicze, których chcieliśmy nieco lepiej poznać przed przyjęciem ich na okres próbny. Z obecnych klanowiczów stawili się: Alleg, Czerstwy, Edi, Lonewolf, Rosa, Rufi, Tołdi, Wojti oraz Ajantis. Podczas zebrania poznaliśmy nieco lepiej Ownerka oraz Krzysia, których postanowiliśmy przyjąć w nasze szeregi. Maxmatt, który starał się dostać do War Masters już od dawna, również został jednogłośnie dołączony do grona WM. Postanowiliśmy także przyjąć pozostałych kandydatów, czyli: Aeriala, Draco, Bienioo, Hapnika oraz Hellovera z zastrzeżeniem, że muszą pojawić się na kolejnym zebarniu, jako że zebraniu styczniowym nie byli uprzejmi się pojawić. Data następnego zebrania zostanie ustalona na forum.

 
7. Zebranie WM - 21.10.2012
Wpisany przez Ajantis   
poniedziałek, 22 października 2012 13:23

Wczorajszy wieczór klanowicze War Masters mogli spędzić upijając się do niemożliwości. Mogli także spędzić go w objęciach nóg seksownej blondyny z bimbałami rozmiarów Katie Price, albo na setki innych sposobów. Ale część z nich wybrała obecność na 7. zebraniu klanowym. Zebranie było raczej krótkie, trwało może 10-15 minut, bo i tematów nie było wiele. Najważniejszą sprawą była kandydatura czterech rekrutów, których okres próbny został podczas poprzedniego zebrania przedłużony, a są nimi: Albin, Benny, Maxmatt i Pinek. W wyniku głosowania ustaliliśmy, że niestety kontakt z potencjalnymi nowymi klanowiczami był nieco zbyt mały i tak naprawdę nie udało nam się poznać siebie nawzajem w odpowiedni sposób. Dlatego też uznaliśmy, że póki co musimy się rozstać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby w późniejszym terminie spróbować ponownie.

Drugą istotną kwestią było ponowne przyjęcie starego klanowicza Domela. Gawiedź jednogłośnie uznała, że Domel powinien zostać ponownie włączony w szeregi War Masters, nie było zatem nawet nad czym dyskutować. Witamy Domelq w klanie!

Termin kolejnego zebrania tradycyjnie zostanie ustalony na forum.

 
6. Zebranie WM - 23.09.2012
Wpisany przez Ajantis   
poniedziałek, 24 września 2012 00:53

Pięknym, niedzielnym wieczorem, 23 września, o godzinie 21:30 na klanowym serwerze Team Speaka odbyło się kolejne, tym razem szóste, zebranie klanowe. Poświęcone było w zasadzie tylko jednemu tematowi - ostatecznemu przyjęciu nowych członków WM. Na zebraniu stawiło się wielu klanowiczów (wybaczcie jeśli kogoś pominąłem): Striker, Ajantis, Edi, Rosa, Ruf, Łowca, Czerstwy, LoneWolf, MaxMatt, Mashas, Pinek, Korou, Raz, Kali, Aranael oraz Wojti. Po dość burzliwej dyskusji podjęliśmy w końcu ostateczną decyzję.

A zatem w klanie witamy nowych pełnoprawnych członków: Aranaela, LoneWolfa, Czerstwego, Mashasa, Korou, Raza, Kaliego oraz Wojtiego!

Czterech kolejnych rekrutów - Pinek, MaxMatt, Albin oraz Benny - będą musieli jeszcze przez około miesiąc pozostać w dotychczasowej randze. Decyzję co do ich członkostwa podejmiemy na kolejnym zebraniu, którego termin ustalimy na forum.

Niestety, uznaliśmy, że osoby, których nie wymieniłem powyżej nie będą zbyt dobrze czuły się między nami, więc musimy wam niestety podziękować za zainteresowanie klanem.

Oprócz tego, zaktualizowany został dział Klanowicze, w którym zamiast zdjęć umieszczone zostały linki do profilów na Battle.necie. Osoby, których profile nie zostały wypisane proszę o kontakt na forum (chociaż wiem, że i tak tego nie przeczytają, pozdro).

Poprawiony: poniedziałek, 24 września 2012 01:02
 
5. Zebranie WM - 22.07.2012
Wpisany przez Ajantis   
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 14:57

Niedzielny wieczór 22 lipca minął klanowiczom War Masters w bardzo miłej atmosferze, polemizując na pierdyliard różnych tematów, takich jak prostytutki czy podpalenia domów. A w tak zwanym międzyczasie podjęliśmy decyzję o przyjęciu nowego członka - MaxMatta. Na zebranku stawili się: Striker, Czerstwy, Edi, Gok, LoneWolf, MaxMatt, Korou, Peru, Raz oraz Rosa. Jak zatem widać, frekwencja była zacna.

Data kolejnego zebrania zostanie ustalona na forum, ale już teraz stwierdzić można, że nadchodzące spotkanie będzie bardzo istotne, ponieważ podjęte zostaną decyzje odnośnie ostatecznego przyjęcia lub odrzucenia wszystkich osób, które zakwalifikowały się do okresu próbnego.

Poprawiony: poniedziałek, 27 sierpnia 2012 15:03
 
4. Zebranie WM - 08.07.2012
Wpisany przez Ajantis   
poniedziałek, 09 lipca 2012 15:59

Wczorajszym, niedzielnym, wieczorem odbyło się kolejne, czwarte już, zebranie klanowe. Tym razem frekwencja była nieco mniejsza, zapewne ze względu na sportowe zabawy w telewizji, którym towarzyszył alkohol w postaci tradycyjnej kraty browaru. Ale do rzeczy. Na zebraniu stawili się: Striker, Rosa, Alek, Shus oraz Ajantis. Dodatkowo wpadł także nowy rekrut Snaga.

Tradycyjnym punktem każdego zebrania jest przyjęcie do klanu nowych rekrutów. Tym razem gawiedź była najwyraźniej w dobrych humorach, bo szeregi klanu zostały wzmocnione przez sześciu nowych rektutów, a są nimi: Holden, Mashas, Kali, Pinek, Jurek oraz wspomniany już Snaga. Gratulujemy! Przypominam jednak, że nowi klanowicze są zaledwie rekrutami na okresie próbnym, który trwa przez czas do trzeciego kolejnego zebrania licząc od dzisiaj. Rekrut musi pojawić się przynajmniej na dwóch z trzech najbliższych zebrań oraz wykazać się aktywnością na Battle.necie oraz klanowym forum.

Ustaliliśmy ponadto, że funkcja Opiekuna dla rekrutów nie spełnia swego zadania i od czwartego zebrania nie będzie już stosowana.

Termin kolejnego zebrania zostanie ustalony na forum.

Poprawiony: poniedziałek, 09 lipca 2012 16:10
 
3. Zebranie WM - 12.06.2012
Wpisany przez Ajantis   
wtorek, 12 czerwca 2012 15:15

W minioną niedzielę, 10 czerwca, spotkaliśmy się po raz trzeci na klanowym serwerze TeamSpeaka dyskutując nad bieżącymi sprawami klanu. Na tapetę trafili głównie rekruci, a efektem dyskusji było przyjęcie do klanu dwóch nowych graczy: Aranaela oraz Korou. Witamy w klanie! :) Na zebraniu obecni byli: Striker, Ajantis, Alek, Czerstwy, Edi, LoneWolf, Rosa, Shus oraz Ketsu. Nieco później obecnością zaszczycił nas też Fligus w swojej własnej, osobistej osobie. Na zebranko wpadł również Aranael, za co spory plus na start.

Oprócz rekrutacji nie obyło się bez dyskusji na temat samej gry. Kolektywnie doszliśmy do wniosku, że obecna forma jaką przybrało Diablo 3 oraz Battle.net 2.0 nie sprzyja tworzeniu klanów. Sama gra zaczyna także powoli być monotonna. Inferno ukończone, hi-end sprzęt zakupiony, nasuwa się pytanie: co dalej? W ramach odprężenia Shus wraz z Ajanem zaatakowali tryb postaci zawodowych, dziwnie nazwanych w polskiej wersji "hardkorowymi".

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Klanowicze