1. Zebranie WM - 06.05.2012
Wpisany przez Ajantis   
poniedziałek, 07 maja 2012 05:31

Pierwsza majowa niedziela roku 2012 obfitowała w wiele ciekawych wydarzeń, spośród których najciekawszym z pewnością było pierwsze od kilku lat zebranie WM :) Tym razem przeprowadzone zostało na klanowym serwerze Team Speak, dostępnym pod adresem: ts.war-masters.org. Jako że było to pierwsze zebranie po znacznej przerwie, frekwencja nie była powalająca. Stawili się: Striker, Ajantis, Edi, Rosa, Peru, Fligus i Drako.

Striker nakreślił swoją wizję klanu w związku z nadchodzącą premierą Diablo 3, porozmawialiśmy nieco o arbuzach, a następnie ustaliliśmy sposoby rekrutacji nowych osób do klanu. Dotychczasowa procedura została nieco zmieniona, i wygląda następująco:

  • Nowy, niepolecony przez nikogo klanowicz - po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego przeprowadzam krótką analizę i jeśli kandydat wygląda OK, jest przyjmowany jako Rekrut na okres 1 miesiąca. Każdemu Rekrutowi przypisany jest jeden Opiekun ze starej ekipy. Rekrut otrzymuje ograniczony dostęp do forum klanowego. Chociaż jest członkiem, to klan nie odpowiada za jego zachowanie. Przez miesiąc Rekrut jest sprawdzany i na koniec okresu próbnego podejmowana jest kolektywnie decyzja o przyjęciu bądź odrzuceniu kandydata.
  • Nowy klanowicz z polecenia dotychczasowego klanowicza - po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego kandydat przyjmowany jest na stanowisko Rekruta na okres 1 tygodnia. Rekrutowi nie jest przydzielony Opiekun. Po okresie próbnym, Klan decyduje o przyjęciu bądź odrzuceniu Rekruta.
  • Stary, powracający klanowicz - musi jedynie podać wszystkie dane, które znajdują się na liście klanowiczów.
Podjęliśmy także decyzję o udostępnieniu innym zainteresowanym klanom czy organizacjom dostępu do klanowego serwera Team Speak.
Termin kolejnego zebrania został wstępnie ustalony na 20 maja.

 

Klanowicze