2. Zebranie WM - 20.05.2012
Wpisany przez Ajantis   
poniedziałek, 21 maja 2012 05:11

W dniu wczorajszym, 20 maja, na klanowym serwerze TeamSpeaka odbyło się drugie zebranie Klanu. Jako że premiera gry miała już miejsce, a serwer zyskał pewną popularność, frekwencja dopisała bardziej niż dwa tygodnie temu. Na zebranku obecni byli zatem: Striker, Ajantis, Rosa, Alek, Edi, Peru, Tołdi, Fligus, Fjub, Zocik, LoneWolf, Czerstwy oraz Morgoth.

Pierwszą poruszaną sprawą była rekrutacja nowych kandydatów do War Masters. W wyniku burzliwej dyskusji postanowiliśmy przyjąć w szeregi klanu nowych rekrutów: Czerstwego, Raza oraz Andrzeja K. Każdemu z nowych członków WM przyznany został Opiekun, który będzie osobą pierwszego kontaktu oraz za miesiąc przedstawi sprawozdanie z zachowania kandydata. Witamy w klanie! :)

Drugą istotną decyzją, aczkolwiek o charakterze zgoła przeciwnym ;) , było usunięcie nieaktywnych członków WM. Klan uszczuplony został o pięć osób: Pawliksa, Dana, Domela, Loco oraz Profa. Podjęliśmy także decyzję o regularnym usuwaniu osób nieaktywnych zarówno w grze, jak i na forum klanowym. Jeśli więc czujecie się dobrze w klanie, to pamiętajcie o tym ;)

Poruszona została także kwestia klanowego serwera TeamSpeak. Podjęliśmy decyzję o jego dalszej promocji i reklamowaniu. Jako że zaplecze techniczne jest wystarczające, nie ma póki co potrzeby ograniczania ilości użytkowników czy zmiany hasła dostępu. Na serwerze witamy zatem serdecznie każdego gościa, który tylko potrafi się w miarę przyzwoicie zachować.

Jednak mimo wszystko jest to serwer klanowy. Zostanie więc utworzony specjalny kanał, do którego dostęp będą mieli jedynie klanowicze War Masters.

Jako proponowaną datę kolejnego zebrania przyjęliśmy wstępnie 10 czerwca 2012 roku.

Poprawiony: poniedziałek, 21 maja 2012 05:33
 

Klanowicze