4. Zebranie WM - 08.07.2012
Wpisany przez Ajantis   
poniedziałek, 09 lipca 2012 15:59

Wczorajszym, niedzielnym, wieczorem odbyło się kolejne, czwarte już, zebranie klanowe. Tym razem frekwencja była nieco mniejsza, zapewne ze względu na sportowe zabawy w telewizji, którym towarzyszył alkohol w postaci tradycyjnej kraty browaru. Ale do rzeczy. Na zebraniu stawili się: Striker, Rosa, Alek, Shus oraz Ajantis. Dodatkowo wpadł także nowy rekrut Snaga.

Tradycyjnym punktem każdego zebrania jest przyjęcie do klanu nowych rekrutów. Tym razem gawiedź była najwyraźniej w dobrych humorach, bo szeregi klanu zostały wzmocnione przez sześciu nowych rektutów, a są nimi: Holden, Mashas, Kali, Pinek, Jurek oraz wspomniany już Snaga. Gratulujemy! Przypominam jednak, że nowi klanowicze są zaledwie rekrutami na okresie próbnym, który trwa przez czas do trzeciego kolejnego zebrania licząc od dzisiaj. Rekrut musi pojawić się przynajmniej na dwóch z trzech najbliższych zebrań oraz wykazać się aktywnością na Battle.necie oraz klanowym forum.

Ustaliliśmy ponadto, że funkcja Opiekuna dla rekrutów nie spełnia swego zadania i od czwartego zebrania nie będzie już stosowana.

Termin kolejnego zebrania zostanie ustalony na forum.

Poprawiony: poniedziałek, 09 lipca 2012 16:10
 

Klanowicze